İzleyiciler

3 Eylül 2013 Salı

Haftasonu:TİSAN

Yazlık çevresinde gidilecek çok güzel koylar var.
Tisan'da onlardan biri;hatta bence en güzeli.Bu yaz 3.kez gittik.Yolu sürekli virajlı ve önce dağa tırmanış sonra tekrar dik iniş şeklinde olmasa daha sık giderdik.

Dağ ve denizin birarada olduğu yerleri çok seviyorum.Çekirdek aile tatilimizde yeterince kalabalık beach clublarda vakit geçirdiğimiz için böyle sakinliği özlemişim.

Bol bol yüzme sonrası biraz yürüyüş yaptık oğlumla;
('Kabukları yerlere atmayın' gibi yazılar ne üzücü.Bizden başka kaç ülkede vardır acaba?Olması gereken bir durumu hatırlatan kocaman yazılar...)
Deniz gözlüğü takıp alttaki güzellikleri izlemek en büyük zevklerimden biri.Tabi birkaç kez kocaman caretta görünce o keyfim korkuya dönüşmüştü;o ayrı:)
Yüzme sırasında dinlenme ve güneşlenme için ortada görülen dubalar var.
Denize sıfır piknik masaları var.Hazırlıklı gitmediyseniz yemek yiyebileceğiniz yerler var.Yolunuz Silifke tarafına düşerse mutlaka uğrayın,kulaklarımı çınlatın;)

Benim gibi su kuşuysanız berrak denizini seveceğinize de eminim;

4 yorum:

 1. merhaba :)
  bu seNe tatiLiN tadıNı iyice çıkaraNLardaNsıN ve çok şaNsLısıN :) deNiz harika görüNüyo:) ama oğLuşuN ve seN ayrı bi harikasıN :)
  mutLuLukLar :)

  YanıtlaSil
 2. aklımızda bulunsun, not aldık silifkeyi... :)

  YanıtlaSil
 3. Mavi kent sanırım burası. 4-5 yıl önce gitmiştim, dağın eteğindeki evlerden kiralamıştık. Doğayla iç içe oluşu, sakinliği çok hoştu gerçekten. Gözlemeci hatunlar semizotlu gözleme yapıyorlardı tadı hala damağımda. Sakinliği tercih edenler için, özellikle de bizim gibi bebişli aileler için güzel bir yer.
  Batuş da iyice büyümüş, maşallah, çok tatlısınız. Öpüyorum...

  YanıtlaSil
 4. Ayyyyy daha geçen haftalarda oralarda iken şimdi ne kadar uzaklardayım..çok güzelmiş canım seneye ki tatilimiz de mutlaka gitmeliyim belkise beraber gideriz kimbilir canım:)))

  YanıtlaSilYorumlarınız beni mutlu ediyor.Teşekkürler...