İzleyiciler

17 Nisan 2013 Çarşamba

ADANA PORTAKAL ÇİÇEĞİ FESTİVALİ

Geçtiğimiz hafta sonu Adana'da Portakal Çiçeği Festivali vardı.İlkti.
Bu festivali ve etkinlikleri duyurmada eksiklikler olduğunu düşünüyorum.Benim gibi gezmeyi,etkinlikleri seven ve kaçırmak istemeyen biri bile bu festivali bir akşam önce yani cuma günü akşam dışarı çıkınca tesadüfen gördü.

Cumartesi günü gündüz biraz işlerim olduğu için karnaval+yürüyüş+birçok etkinliği kaçırdım.Son dakikada haberim olmasa kaçırmak istemezdim.Akşamüstü dahil olduk.Eşim ve oğlumla beraber tüm Adana'yı gezip etkinliklere göz attık.Konsere katılamadık:bücür oğlum arabada uyuyakaldı.Dilek feneri akşamdı ona katıldık.

Bizden ve Adana'dan  fotoğraflarla ilki yapılan Adana Portakal Çiçeği Festivali:


 'İstanbul bir heves ADANA bir tutkudur'yazılı t-shirt+ şu ve özellikle bu yazısı ile Ayşe Arman'a bu yazıda yer vermesem,teşekkür etmesem içimesinmezdi...

Taşköprü'de Dilek Feneri'nde prensim ve ben:)

Dilek dileyen,fenerini uğurlayan çok kişi vardı.Adana'da daha fazla etkinlik ve daha iyi duyuruların olduğu günler diliyorum.

Sağlıkla,mutlulukla kalın...


3 yorum:

 1. tühh karşılaşamadık:(tatlı oglunuzu mıncıklıcaktım benn:)sevgilerrr

  YanıtlaSil
 2. inanır mısın ne zaman yazarsın acaba festivali diye bekliyodum..tanıdığım tek adanalı blog yazarı sensin :) ama tanıtımı yapıldı yaa ben istanbulda olmama rağmen biliyodum festivali özellikle ayşe arman yazıp çizmişti....

  o prensi öperim! :)

  YanıtlaSil
 3. allah yolunuzu açık etsin hocam ben basarılı olacagınıza eminim ve sevdiğiniz mutlu olduğunuz ve sizi en çok yansıtacak bir işi yapmış olacaksınız ...bence çok mutlu günler sizi bekliyorrrrrrrrrrrr TUĞÇE :)

  YanıtlaSilYorumlarınız beni mutlu ediyor.Teşekkürler...